Півсотні активістів забарикадувалися в Одеському суді

208
Увечері 7 червня в Апеляційному суді Одеської області після звільнення з-під варти фігуранта справи «2 травня» забарикадувалися близько 50 осіб.

Серед активістів здебільшого члени «Правого сектора» й одеської «Самооборони Майдану». Їхнє обурення викликало рішення суду, що звільнив фігуранта справи щодо минулорічної трагедії, громадянина Російської Федерації Євгєнія Мєфьодова та призначили йому домашній арешт – інформує ТСН.
Проти цього рішення виступив і прокурор, на думку якого в разі обвинуваченого потрібно було залишити за ґратами, оскільки в разі запобіжного заходу існує велика ймовірність того, що він виїде з України. Відповідно, протестувальники заблокували судове приміщення, аби не випустити Мєфьодова.
«Два роки війна з Російською Федерацією, нині купа полонених перебуває в РФ, нещодавно отримали ув’язнення  українці Карпюк і Клих. Як мінімум така поведінка українського так званого правосуддя є неадекватною і протизаконною. Відбувати домашній арешт він буде у свого адвоката, який після кожного засідання бігає до консульства Російської Федерації», – наголосив голова Одеського осередку «ПС» Сергій Стерненко.
Речник Національної поліції в Одеській області Віктор Вдовін, який перебуває на місці подій, повідомив, що під будівлею суду перебуває значна кількість полісменів задля уникнення сутичок.

Коментарi

Коментарiв