СБУ розкритикувала ідею Савченко про переговори з бойовиками

232
Радник глави СБУ Юрій Тандіт виступив проти ідеї народного депутата України Надії Савченко щодо прямих переговорів із ватажками так званих ДНР і ЛНР.

7 червня в ефірі Радіо Ера нещодавно звільнена з незаконного ув’язнення в Російській Федерації Савченко назвала три найважливіших кроки для повернення контролю українській владі над тимчасово окупованими територіями Донбасу:
 
«Перше, продовжити санкції проти Росії, бо вона ще не зрозуміла, що їй потрібно піти. Друге, вийти на прямий зв’язок без Мінських домовленостей із «ДНР» і «ЛНР». Вийти на внутрішній зв’язок без третьої і четвертої сторони».
Радник глави Служби безпеки України зазначив, що проти ініціативи Савченко щодо прямих переговорів із ватажками так званих ДНР і ЛНР Олександром Захарченком і Ігорем Плотницьким, оскільки вони є злочинцями. Зокрема, Захарченка ще влітку 2014 року оголосили в міжнародний розшук, тому він не має жодного прав бути депутатів від «ДНР». 
Крім того, представник СБУ продовжив наполягати на виконанні Мінських домовленостей і їх важливості в рамках досягнення миру на Сході України. Він навіть припустив, що слова Савченко неправильно трактували.

Коментарi

Коментарiв