Віктор Лешик: Під час виборів українцями керує або шлунок, або страх

189
Віктор Лешик, журналіст

Побавимося у прогнози.
Масова свідомість так влаштована (і український виборець не виняток), що вибір чиниться або від страху, або від потреб шлунку. У нашій новітній історії вони, як американські демократи і республіканці, йдуть практично почергово.

1991 рік переміг Кравчук і шлунки, що тікали від очевидного радянського зубожіння.
1994 переміг Кучма, бо українці злякалися вже українського зубожіння і розгулу криміналу.
2005 переміг страх перед «безпределом» донецьких.
2010 шлунок.
2014 страх.
2019 на вахту заступає шлунок. Тобто перемога Юлії Тимошенко це просто закономірність.

Якщо тільки планово чи стихійно на Донбасі чи Азові, чи на Закарпатті не почнуться активні мілітарні дії з подальшого розколу України. Це чудово розуміє кандидат від шлунка. Саме тому влітку вона і лякала «лихими намірами» Порошенка по розігріванню ситуації на Донбасі перед виборами. Але це не в буддистському характері нинішнього гаранта. Він майстер інтриги, а не наступальних бойових дій. Він спостерігає і приєднується тактично у слушний час до політично виграшної позиції. Путін теж не буде навмисне нагнітати ситуацію, як би не натякали на канал: Порошенко-Медведчук-Путін… Отож, у квітні у нас вперше буде президентша. І наперед скажу буде зроблено, як і перед інагурацією Ющенка, щоб її функції звелися до функції англійської королеви. І це, переконаний, не стільки не суперечитиме, її реальному бажанню. А країна? А нічого особливого не буде. Восени партія Порошенка потужно зайде у парламент, поставить свого прем’єра і все буде, як зараз. Просто ще деякі шматки території відпадуть від нас.

Писи: якщо думаєте, що це порожні фантазії, знайдіть моє інтерв’ю від січня 2005 року з Оленою Локошою. Мій прогноз тоді збувся з точністю до місяців. Правда, це і тоді нікому не було потрібно, не потрібно буде і зараз. Бо шлунком не думають, а від страху очі закриваються.

Джерело: Viktor Leshyk

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв