Андрій Міщенко: Українців почали зомбувати соцопитуваннями

260
Андрій Міщенко, народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

Українців почали зомбувати провіреним та надійним способом – «результатами» якихось соцопитуваннь. Хочу вам нагадати, панство, що в 2012 році, за тиждень до виборів у ВРУ, якісь піськи з прізвищами бекешкіна та копатько, малювала «Свободі» непрохідність в 3 з копійками відсотка.

Підсумок: ВО «Свобода» 10,44%, а за екзитполами – 12,5%.

Руслана Кошулинського в 2015 р. навіть не ставили в так звані соцопитування, а для чого? Мовляв він і так «пролітає», в нього рейтинг в межах похибки.

Руслан Кошулинський в 2015 р. увійшов в другий тур мерських виборів.

Є три види брехні.
1). Брехня.
2). Несусвітня брехня.
3). Статистика або соцопитування.

Будь хто з Вас може отримати потішне соцопитування, лиш ціна питання може Вас гірко засмутити.

Станом на сьогодні понад 60% людей, що не визначились. А ось про цей факт «скромно» мовчать всі передвиборні штаби, бо рейтинг навіть в 10% плавно може перетворитися в 3-4%, а 3-4% в 12-15%.

Голосувати треба з розумом, а не емоцією. Перестанемо обирати собі і дітям гівно – не будемо жити в гівні. Розумію, що це складно, в один момент може померти роками відшліфована схема розмов на кухні – у всьому винні 3,14…си нардепи та міністри, але рано чи пізно всі мають усвідомити, що влада – це наше віддзеркалення. Тому сильні нації обирають з поміж себе кращих з кращих. Ставаймо сильними! Нам при нашому житті ще треба встигнути Московію розвалити та в G20 увійти, а не знаходити способи вижити на полуницях в Польщі.

Всі проблеми та успіхи від голови. Вибір є!

Джерело: Андрій Міщенко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв