Провідниця потягу з Миколаєва відмовила військовому відповідати державною мовою

1861
Військовий вимагає звільнити співробітницю «УЗ»

Співробітниця «Укрзалізниці», яка працює на маршруті «Миколаїв – Івано-Франківськ», відмовилась надавати послуги пасажиру державною мовою. Про це у Facebook написав комбатант «Легіону Свободи» з ніком «Бандера Слобожанський».

«Їду я до Львова, в академію Сухопутних військ Збройних Сил України імені гетьмана Петра Сагайдачного, настрій чудовий, як не як, –  до своїх. Бо у Львові ущемльонних та абєздолєних рускагаварящіх таки менше, ніж у  Кривому Розі. Сідаю в потяг «Миколаїв – Івано-Франківськ», і знову з боку співробітників «Укрзалізниці» відчуваю зневагу та дискримінацію за мовною та етнічною ознакою», – написав він.

Автор допису уточнив, що така собі Лілія Воронова відмовилася надавати інформацію про послугу державною мовою попри його наполегливе чемне прохання.

«Я не зміг придбати необхідні товари, бо у «ніх в Нікалаєфє фсє так гаварят». Вважаю неприпустимим таке цинічне ставлення до українців, Конституції та державної мови і вимагаю звільнити високомірну неосвічену співробітницю ПАТ «Укрзалізниця», – пише військовий.

Також він оприлюднив відео інциденту.

«Такої неповаги ще не чув до себе», – додав Бандера Слобожанський.

У зв’язку з інцидентом він написав скаргу.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв