Українські спецслужби готували замах на Савченко, − ватажок «ДНР»

193
8 червня ватажок так званої ДНР Олександр Захарченко заявив, що українські спецслужби нібито готували замах на народного депутата Надію Савченко, яку нещодавно звільнили з незаконного ув’язнення в РФ.

Заяву Захарченка розповсюдили на ресурсах терористів. За словами ватажка так званої Донецької народної республіки, він поінформував Савченко про те, що українська сторона нібито готує на неї замах.
«Коли ми дізналися про те, що спецслужби України готують операцію по ліквідації Савченко на лінії розмежування, щоб потім звалити це на нас, ми провели свою операцію, довівши цю інформацію до Савченко через ЗМІ», − цитує Українська правда терориста.
Крім того, він заявив, що готовий розпочати переговори з нардепом у рамках Мінських переговорів: «Якщо Савченко отримає необхідні повноваження в рамках Мінського формату, то наші делегати будуть готові вести з нею діалог. Власне, ми не вибираємо переговірників з української сторони. Кого надішлють, з тими і будемо говорити».
Нагадаємо, 7 червня Савченко оголосила, що підтримує ідею прямих переговорів із бойовиками так званих ДНР і ЛНР, проте її ініціативу розкритикував радник глави Служби безпеки України Юрій Тандіт.

Коментарi

Коментарiв