Одіозного «героя України» арештували на два місяці

259
8 червня Приморський районний суд Одеси ухвалив рішення про обрання запобіжного заходу першому заступнику Миколаївської обласної державної адміністрації, Герою України Миколі Романчуку у вигляді арешту терміном на два місяці.

Відповідно до резолюції суду,скандальний чиновник два місяці проведе під вартою з можливістю внесення застави загальною сумою понад 5,5 мільйона гривень – інформує Новости N.
Судді врахували переконання сторони обвинувачення в тому, що, залишившись на свободі, Романчук може чинити тиск на свідків. Після оголошення рішення йому одягнули наручники й вивели з судової зали.
Нагадаємо, першого заступника Миколаївської ОДА нещодавно затримали за отримання хабара в розмірі близько 90 тисяч доларів. Під час обшуку в помешканні чиновника в рамках масштабної спецоперації  працівники Служби безпеки України виявили кілька сотень тисяч доларів США і значну кількість ювелірних виробів.
Високопосадовець зберігав вдома валізу з 300 тисячами доларів США й велику кількість ювелірних виробів. Під будівлею співробітники спецслужби виявили мережу тунелів, в яких знаходилися сейфи із золотими злитками, старовинними іконами, антикваріатом, столове срібло. У сейфах також зберігалася «чорна бухгалтерія», що доводить проведення корупційних оборудок, – повідомив речник СБУ.

Коментарi

Коментарiв