Юрій Касьянов: Куди поділися послідовники Саакашвілі, від яких проходу не було у Facebook?

195
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Цікаво, а куди поділися усі ці численні послідовники Саакашвілі, від яких проходу не було у Facebook іще минулої зими?.. І де зараз 54%, тих, хто голосував за Порошенка в 2014 році?.. А хто голосував за Януковича де?.. Невже поїхали слідом за ним у Ростов?..

Звичайно, є ідейні, непохитні, істинно віруючі і твердолобі. Але де сотні тисяч і мільйони прихильників колишніх «лідерів»?.. Результати соціологічних досліджень не залишають їм місця серед живих – країна ж не гумова. Виходить вони, стояли на Майдані за Ющенка, потім глотку рвали за Януковича, і голосували за Порошенка, тепер вбити готові за Тимошенко, обожнюють Гриценка і роблять ставку на Вакарчука …

Так уже повелося, що президентів і депутатів у нас вибирають не за принциповість, чесність, сміливість, непідкупність, а за гарні очі, нездійсненні обіцянки і масовану рекламу. І це не дивно. Адже вибирають таких різних, але однаково безпринципних, безчесних, боягузливих «лідерів» одні і ті ж виборці. Такі ж безпринципні, безчесні і боягузливі, як і їхні сезонні боги.

Джерело: Юрій Касьянов

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв