«Правий сектор» пообіцяв заблокувати ходу ЛГБТ-параду

239
Прес-секретар «ПС» Артем Скоропадський прокоментував ставлення організації до ЛГБТ-параду, запланованого на 12 червня цього року в центрі столиці.

«Наше завдання заблокувати цю ходу, а там вже як вийде», − зазначив Скоропадський у відповідь на питання журналіста про можливість бійок учасників «Правого сектора» з учасниками параду.
Прес-секретар «ПС» також повідомив, що участь у блокуванні ходи ЛГБТ-спільноти братиме батальйон Організації українських націоналістів і навіть демобілізовані воїни Збройних Сил, бійці Національної гвардії, які звільнилися на знак протесту проти того, що їх відправили захищати Марш рівності ЛГБТ – передає УНІАН.
Додамо, 8 червня організатори ЛГБТ-параду надали інформацію про місце і час збору учасників заходу – збір розпочнеться 12 червня о 9:00 біля червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, вже о 10:00 розпочнеться безпосередньо хода.
Просимо учасників приїжджати раніше, щоб уникнути черг і провокацій на вході. Після 10:00 ви не зможете потрапити на територію, тому не запізнюйтесь. 9 червня відбудеться брифінг Національної поліції, після якого ми також оголосимо детальну інформацію про заходи безпеки, зокрема про режим території проведення Маршу і план евакуації учасників, − ідеться в повідомленні координаторів заходу.

Коментарi

Коментарiв