Олександр Солонько: Найпекучіший конфлікт в Україні – між правлячим класом і громадою

210
Політичний аналітик Олександр Солонько

Спостерігаючи за дебільними виправданнями «правоохоронних» органів щодо результатів розслідування вбивства Катерини Гандзюк, не покидає відчуття, що над нами всіма просто сміються. Мовляв, скільки ще ці лохи будуть жерти послід? Давайте ще порцію підкинемо. Подивимося.

Це вже перетворюється на якийсь збочений вид спорту, в якому всі ми встановлюємо черговий рекорд. Хтось – рекорд абсурду. Хтось – терплячості. Хтось – нахабства.
Скільки б не пнулися зі шкіри розуміники, які намагаються конструювати громадянський конфлікт через мову чи інші фактори ідентифікації, а зусилля їхні не варті ресурсів, які в це вкладаються.

Найбільш пекучий конфлікт закладено між правлячим класом і громадою, яка не хоче жити як бидло. І на боці правлячого класу й виступають всі ці продажні силовики та кримінал. Вони озброєні, фінансуються з бюджету, мають доступ до зброї, нелегальних грошей окрім бюджетних, процесуальні інструменти для боротьби з неугодними. Можуть залучати до своїх темних справ відвертий кримінал. Справжі господарі життя, без яких ніяка влада не влада. І вони це розуміють. Тому політична верхівка буде захищати їх до болю в зубах. Битиметься за них, бо хоче щоб вони билися за неї.

Ось де громадянський конфлікт. І щоб його розпалювати, не треба ніяких технологій, системного накачування і створення атмосфери взаємної ненависті. Вона вже закладена. Ми сидимо на ній всі як на пороховій бочці.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв