КМУ анонсував нову податкову реформу

181
9 червня цього року відбудеться перше засідання робочої групи для розробки законопроекту податкової реформи.

Прес-служба Кабінету Міністрів України інформує, що до складу робочої групи належать голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової й митної політики Ніна Южаніна, очільник Державної фіскальної служби Роман Насіров і низка експертів.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив, що реформа потребує якомога швидшого запровадження, після чого буде необхідно оголосити мораторій на будь-які зміни до законодавства в частині податкової системи.
«Ми повинні напрацювати підходи до якісної податкової реформи і здійснити її якомога швидше. Ці зміни слід ухвалити так, щоб, з одного боку, і держава, і бізнес мали достатньо часу підготуватися до їх упровадження, а з іншого боку − треба оголосити мораторій на будь-які зміни податкового законодавства на 3-5 років. Це дасть бізнесу необхідну прогнозованість», − наголосив глава уряду.
Додамо, уряд під керівництвом Арсенія Яценюка весь минулий рік працював над розробкою податкової реформи, проте значна частина пропозицій Кабміну не пройшла через Верховну Раду. Все, що вдалося зробити в рамках податкової реформи, − знизити ставку єдиного соціального внеску з одночасним підвищенням штрафів, зрівняти прибутковий податок зі звичайних і великих зарплат.

Коментарi

Коментарiв