Одіозний ректор-хабарник домігся відновлення на посаді

183
8 червня 2016 року колишній ректор Національної податкової академії Петро Мельник через суд домігся відновлення на посаді.

8 червня Мельник приніс в Ірпінську виконавчу службу відповідні судові документи для відновлення його на посаді ректора Національної податкової академії, − повідомило джерело УНІАН.
Нагадаємо, у липні 2013 року Мельника затримали під час спроби отримання хабара від двох громадян за вступ їх родичів до підконтрольної йому Національної податкової академії. Пізніше він утік з-під домашнього арешту й повернувся до України лише у квітні 2014 року.
У червні 2014 року Головне слідче управління Міністерства внутрішніх справ України завершило досудове розслідування щодо кримінального провадження відповідно до факту отримання хабара одіозним ректором, після чого обвинувальний акт направили до Ірпінського міського суду Київської області. 
8 липня минулого року Ірпінський суд виправдав Мельника, проте це рішення оскаржила Генеральна прокуратура України. У листопаді Апеляційний суд Київської області скасував вирок, яким було виправдано ректора-хабарника, після чого справу направили на новий судовий розгляд.

Коментарi

Коментарiв