Звинувачення від Лещенка є загрозою для його ж здоров’я, − Кононенко

293
Заступник глави фракції «БПП» Ігор Кононенко прокоментував численні звинувачення на свою адресі від журналіста, народного депутата України Сергія Лещенка.

Нагадаємо, у січні цього року Солом’янський районний суд Києва закрив кримінальне провадження проти колишнього народного депутата Юрія Іванющенка, якого раніше звинуватили у привласненні й розтраті майна в особливо великих розмірах.
Нещодавно Лещенко висловив думку, що закрити кримінальне провадження Іванющенку допомоги чинний глава Адміністрації Президента України Борис Ложкін, віце-президент УЄФА Григорій Суркіс і заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Кононенко.
«Я не знаю, від кого ці звинувачення звучать, якщо ви говорите, що від пана Лещенка, то, знаєте, пан Лещенко, мабуть, був і є непоганим журналістом-розслідувачем, але, очевидно, уже став політиком, тому що він перестає використовувати факти, і це вже перетворюється на якусь маячню. Це небезпечно для здоров’я просто, я дуже переживаю за здоров’я Сергія», − зазначив в ефірі 112 Кононенко.
Підкреслимо, це вже не перший конфлікт між Лещенком і Кононенком. Зокрема, у травні під час засідання «Блоку Петра Порошенка» нардепи абсолютною більшістю голосів затвердили рішення про відновлення на посаді першого заступника глави парламентської фракції Ігоря Кононенка, якого раніше звинуватили в корупції. На думку журналіста, це безвідповідальна резолюція Президента Петра Порошенка.
«Це рішення Президента Петра Порошенко − вибрати вільне падіння замість реформ, очищення й боротьби з корупцією. І він нестиме за це політичну відповідальність. Відновити Кононенко вважаю недостатнім. Пропоную ввести його в керівні органи Центренерго, Запоріжжяобленерго, Одеського припортового заводу, а також зробити його першим заступником Генерального прокурора. Гуляти − так гуляти!», − наголосив нардеп.

Коментарi

Коментарiв