Україні доведеться збивати російські військові літаки, що летять у Придністров’я, – аналітик

331

Липень 2015 року може стати часом загострення ситуації у Придністров’ї. Генштаб РФ наполягає на ротації кадрів, а Україна заблокувала доступ на територію самозваної «республіки» для громадян Росії. Кремлівські генерали прекрасно знають, що палива у Придністров’ї вистачить максимум на місяць. Таку думку висловив старший аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Анатолій Октисюк, – повідомляє Військова панорама.

Україні доведеться збивати російські військові літаки, що летять у Придністров’я, – аналітик

На сьогоднішній день з причини того, що Україна заблокувала пересування в Придністров’я для російських громадян, у них залишається тільки один шлях доступу – повітрям. При цьому в РФ, звичайно ж, упевнені, що ЗСУ не зважаться збивати їхні військові літаки, аби не загострювати ситуацію. Але Україна загрожує «адекватно відповісти».
Октисюк зазначив, що в новинах російські телеканали позиціонують Україну як агресора, який влітку минулого року «обстрілював російську територію». Також громадську думку в РФ сформовано так, що росіяни впевнені, що Київ бере участь у «таємному плані» Молдови, Румунії та США з ліквідації російського сателіта.
«Зараз перед Україною постає проблема – потрібно буде або змушувати приземлитися літаки ЗС РФ із військовими вантажами, або збивати їх. Ясно одне: Росія оголосить про гуманітарну катастрофу в «ПМР» і спробує направити туди черговий «гумконвой», адже там «страждає російськомовне населення», – прогнозує експерт.

Коментарi

Коментарiв