Експерт спрогнозував політику США щодо України в разі перемоги Клінтон

240
Колишній Посол США в Україні Джон Ґербст спрогнозував, якою буде політика Штатів щодо української сторони в разі перемоги на президентських виборах Ґіларі Клінтон.

Увечері 7 червня Клінтон оголосила про свою перемогу в боротьбі за висунення кандидатом у президенти від Демократичної партії Сполучених Штатів Америки – передає Голос Америки.
«Зовнішньополітична доктрина Клінтон має більше сенсу, ніж доктрини як Барака Обами, так і Дональда Трампа. Вона розмістить в Східній Європі військовий контингент на постійній основі, аби протистояти російській агресії. А якщо б вона була при владі, коли Росія почала агресію в Україні, то її адміністрація негайно б дала українцям зброю для захисту», – прогнозує журналіст Джеффрі Стейсі. 
«Я думаю, що вона не хоче прямо критикувати президента, в команді якого була Держсекретарем. Але ми бачимо чітку різницю в її аналізі політики Путіна і проблеми російської агресії. Я думаю, якщо вона стане Президентом, Сполучені Штати займуть належну лідерську позицію в цьому питанні. Крім того, вважаю, вона серйозно розгляне питання надання військової допомоги Україні, чого не хоче робити Обама», – наголосив Ґербст.
Нагадаємо, ще у березні 2014 року Клінтон зробила гучну заяву щодо політики Путіна, порівнявши його з Гітлером: «Пояснення Путіна та інших росіян, що вони повинні були йти у Крим і, можливо, далі у Східну Україну, щоб захистити російські меншини, нагадують заяви, які робилися в 30-х роках нацистською Німеччиною, що їм треба захищати німецьке населення в Польщі, Чехословаччині, в інших країнах Європи».

Коментарi

Коментарiв