Петро Олещук: Україна повинна бути готовою до скасування санкцій проти РФ

232
Політолог Петро Олещук прокоментував рішення французького Сенату про пом’якшення санкцій проти Російської Федерації.

Нагадаємо, 8 червня 2016 року Сенат Франції затвердив рекомендацію про поступове скасування санкцій проти Російської Федерації, раніше оголошених у зв’язку з агресією щодо України.
Своїм рішенням французькі високопосадовці як завжди спробували вгодити всім сторонами – з одного боку, вони засуджують анексію Кримського півострова й висловлюють жаль щодо ситуації на територіях тимчасово окупованого Донбасу, проте вже в наступному реченні – щодо «погіршення відносин між РФ і Францією».
«Щодо рішення Сенату Франції. Кілька міркувань. Звісно, прямо зараз воно не означатиме скасування санкцій, але, очевидно, це сигнал про те, що у осяжній перспективі санкції проти Росії з боку ЄС будуть якщо і не скасовані, то обмежені. 
Нині, очевидно, Франція використає це як аргумент для подальшого тиску на Україну, аби «продемонструвати щирість». Фактично, заганяють у глухий кут із вимогою ухвалити рішення про «вибори» у ОРДЛО та зміни до української Конституції. Україні лишається десь півроку, аби все-таки використати їх продуктивно, та бути готовою до скасування санкцій проти Росії, а також напрацювати різні варіанти своїх дій», – написав у своєму Facebook Олещук.
Додамо, після затвердження рекомендації Сенату остаточне рішення повинен ухвалити уряд – міністри можуть дослухатися до цієї резолюції або ж відкинути цю пропозицію, проте це необхідно зробити вже протягом трьох тижнів.

Коментарi

Коментарiв