Євген Якунов: Навіщо Кремлю вибори в ОРДЛО

223
Євген Якунов, журналіст

…спостерігаючи за «виборами» в ОРДЛО, дивуюся: і навіщо це їм потрібно там, в Кремлі, щоби «лугандонці» опускали бюлетені за тих, кого вже давно обрали в Москві? Навіщо стільки складнощів? Адже все одно ці території разом з матінкою-росією котяться до тоталітаризму, де навіть імітувати голосування вже немає необхідності.

І раптом згадав про «свята демократії» в брежнєвські часи, коли за «непорушний блок комуністів і безпартійних» голосували 99,98% виборців. Навіщо це було потрібно КПРС і КДБ?

А справа була в останніх 0,02 відсотка, які навіть і не голосували проти, а просто не ходили на виборчі дільниці. З різних причин. І з’ясовувати ці причини до них додому приходили члени виборчої комісії, міліціонер і кегебісти в штатському. І добре, якщо ти не ходив голосувати через те, що в будинку протікає дах, а жек його не ремонтує, а ось якщо з ідейних причин…

Як тоді при Сталіні, а потім за Брежнєва, а нині в ОРДЛО опускання бюлетенів в урни – це зовсім не вибори. Це ритуал, прийнятий у вовчій зграї: коли тварини, які перебувають у найнижчому статусі, стають в позу повної сексуальної підпорядкованості.

Кожного разу демонстрація слухняності стада. Кожного разу це підпис під капітуляцією з проханням про помилування. Не підписав – витратний матеріал.

Джерело: Евгений Якунов

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв