Державу очолюють корупціонери, − нардеп

313
Глава Комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв прокоментував візит до України директора Transparency International Хосе Карлоса Угас Санчеса на тлі скандалу щодо «чорної бухгалтерії» Партії регіонів.

«Пан Карлос ув’язнив Президента своєї країни, коли він був спеціальним прокурором у Перу – таке вдавалося лише двом людям. Під час засідання комітету я повідомив, що нам потрібна допомога в двох справах. Перша – нам потрібно винищити джерела корупції через політику, бо в жодній державі не можна подолати це явище, поки на це не буде політичної волі, а, коли країну очолюють корупціонери, ясно, що будуть тільки слова, що ми нині і маємо», – наголосив в інтерв’ю Радіо Свобода Соболєв.
Він також зазначив, що навіть такі відомі розслідувані як Санчес не зможуть допомогти повернути награбовані державні кошти, оскільки «як і раніше державу очолює корупціонер, в парламенті – корупційна більшість. В уряді так само – контроль олігархів, які є просто стовпами цієї корупції».
«Друга справа – нам потрібні міжнародні інституції для знищення корупції. Тим не менше, ніхто не допоможе нам повернути награбоване колишньою владою, доки ми самі цим не займемося», – зазначив глава парламентського комітету.
Він також підкреслив, що новий Генеральний прокурор України Юрій Луценко не зможе подолати цю проблему, тому Соболєв голосував проти його призначення: «Але заради справедливості скажу, що пройшло мало часу, щоб судити ефективність його дій».

Коментарi

Коментарiв