Понад половина виборців за жодних обставин не голосуватиме за Порошенка – соціологія

258
За результатами моделювання другого туру Петро Порошенко програє усім можливим кандидатам

Чинний президент Петро Порошенко очолює антирейтинг політиків – більше половини опитаних українців (51,4%) не проголосували б за нього на виборах за жодних обставин. Навесні цей показник становив 45%, у вересні він зріс до 50%. Про це свідчать результати опитування, проведеного КМІС, Центром Разумкова та Соціологічною групою «Рейтинг».

Згідно з дослідженням, приблизно по 27,5 відсотка громадян за жодних обставин не проголосують за Юлію Тимошенко та Арсенія Яценюка. У вересні за них не проголосували б більше чверті опитаних.

Чверть українців не підтримали б за жодних умов Олега Ляшка, а 22% – Юрія Бойка.

Згідно з опитуванням, лідером президентського рейтингу залишається Юлія Тимошенко – її готові підтримати 21% тих, хто визначився з вибором та має намір взяти участь у голосуванні.

Володимира Зеленського, який ще жодним чином не заявив про участь у виборах, підтримують 11%, Петра Порошенка і Анатолія Гриценка – по 10%.

За Юрія Бойка готові проголосувати 9%, за Олега Ляшка – 8%, за Святослава Вакарчука – 6%, Євгена Мураєва – 5%. Рейтинг інших кандидатів – менше 5%

Соціологи зазначають, що нині кожен п’ятий виборець вірить в те, що наступним президентом стане Тимошенко.

«За останні півроку кількість тих, хто повірив у перемогу Тимошенко на президентських виборах зросла майже удвічі. Аналогічний показник Порошенка (14% вірять в його перемогу, – ред.) майже не змінився», – йдеться в повідомленні.

Як свідчить опитування, за результатами моделювання другого туру Тимошенко перемагає в усіх ймовірних електоральних парах. Натомість Порошенко програє усім можливим кандидатам на вихід у другий тур.

Опитування проходило з 19 жовтня по 2 листопада. Було опитано 10 000 респондентів віком від 18 років в усіх областях України (крім населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Статистична похибка вибірки не перевищує 1%.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв