Тарас Загородній: Рубрика «Новини реформаторської дегенерації»

187
Тарас Загородній, політичний експерт

Нажершись на розкраданні грошей «Нафтогазу», на незароблених преміях, зробивши публічну відрижку на країну, яку розікрав («Я надіслав гроші мамі в США. Гроші в країні не тримаю і не збираюся») ОЗУ «Коболєва-Вітренка» приступило до нового етапу дерибану. Добре, що є група підтримки на зарплаті, яка вдає «експертів» (типу Фурси і залітного Милованова з американським паспортом), і натовп «корисних ідіотів» у вигляді «секти свідків генія Коболєва».

Тим часом:
1. Кривий Ріг ледь не замерз. Добре, що поки Алчевськом не закінчилося. Але, судячи з усього, нас ще все чекає попереду.
2. Сміла, Шепетівка мерзне.
3. Видобуток газу не росте. А навіть падає попри надприбутки УГВ від накручених цін на газ.
4. ОЗУ «Коболєва–Вітренка» вимагає від Кабміну ще 200 млрд. Бракує «реформаторській дегенерації» грошей на премії.
5. Що робити з транзитом після 2019 року неясно. А це дві третини чистого прибутку.
6. УГВ, виявляється, також чогось вистачає. Всього то 2 млрд доларів.

Цікаво, коли чинна влада зрозуміє, що без публічного кидання за ґрати всього правління «Нафтогазу», яке премію отримало, і Наглядової ради з мутними іноземцями на чолі, вибори можна і програти. Зі свистом. Коли діти мерзнуть у райцентрах і містах, гуманітарні питання в голову не сильно лізуть. А все тому, що вчасно не посадили Коболєва і не зупинили викачування з країни грошей тільки вже за допомогою західних поплічників. Як це раніше робив «Газпром».

Джерело: Тарас Загородний

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв