КСУ може скасувати люстрацію чиновників часів Януковича

275
Народні депутати Леонід Ємець і Єгор Соболєв повідомили, що КСУ має намір скасувати люстрацію чиновників, які працювали під час президентства Віктора Януковича.

«Є інсайдерська інформація про те, що там було запропоновано ухвалити низку рішень про скасування люстрації. Все до того йшло», – зазначив народний депутат України Леонід Ємець.
Відповідно до інформації Української правди, Конституційний Суд уже навіть розробив проект цієї резолюції. 
«Представники КСУ повідомили мені, що вони скасують основні положення закону про очищення влади, дозволять найближчому оточенню Януковича знову займати посади в уряді, Адміністрації Президента, повернутися сотням прокурорів, керівників податкової міліції часів Януковича, які були змушені піти з цих посад в наслідок дії закону про очищення влади», – повідомив Соболєв.
Він також підкреслив, що, порушуючи законодавство, Конституційний Суд розглядав цю справу рік замість передбачених трьох місяців. Крім того, нардеп нагадав, що саме чинний склад КСУ ухвалював рішення про «надання екс-президенту Віктору Януковичу диктаторських повноважень», у зв’язку з чим відкрили відповідну справу.
«Ми просили Порошенка і генпрокурорів розслідувати справу про повноваження Януковича, судді дали покази, що їх примусили. То їм можна було сміливо оголошувати підозру, затверджувати санкції про арешт, але цього не робили. 8 червня мені подзвонила одна особа і повідомила, що їх змушують ухвалити рішення про скасування основних статей закону. Я розумію, що це плата «Опозиційного блоку» за їхнє голосування минулого тижня за запропоновані Порошенком зміни до Конституції щодо суддів і прокуратури з адвокатами», – наголосив парламентар.

Коментарi

Коментарiв