Тимошенко пообіцяла оскаржити в суді нові тарифи на тепло

180
Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що має намір оскаржити в суді всі нові тарифи, затверджені Національною комісією з питань урегулювання в галузях енергетики й комунальних послуг від 9 червня 2016 року.

«Ви не встановили економічно обґрунтований показник ціни на газ. Усе, що ви робите нині, буде оскаржено в судах. За все це доведеться відповідати!», − заявила Тимошенко під час засідання Національної комісії, коли було затверджено рішення про підвищення тарифів на тепло приблизно вдвічі.
Лідерка «Батьківщини» також нагадала, що ціна на газ для населення, яка впливає на тарифи на тепло і гарячу воду, встановлена на рівні ціни імпортного газу. За її словами, при цьому для потреб населення насправді вистачає значно дешевшого газу власного видобутку.
«Рік тому заклали прогноз споживання від НКРЕКП 21,3 мільярда кубометрів для населення. Українці реально спожили 17,2 мільярда. Давайте порахуємо: в Україні видобувають майже 20 мільярдів кубометрів газу і 17,2 споживають громадяни на всі потреби. Його цілком вистачає. Скажіть, хто буде доплачувати людям за необґрунтовану ціну, яку встановили рік тому, коли розповідали, що українського газу не вистачає?», − цитує прес-центр партії звернення Тимошенко до керівництва Нацкомісії.
На її думку, відомство повинне понести відповідальність за необґрунтоване підвищення тарифів. Крім того, політик зазначила, що рішення Кабінету Міністрів щодо підвищення ціни на газ також є незаконним, оскільки, відповідно до чинного законодавства, це не належить до компетенції уряду.

Коментарi

Коментарiв