Зеленський інтригує щодо своєї участі у виборах

314
За даними соціологів, Володимир Зеленський має шанси потрапити до другого туру на виборах президента

Шоумен Володимир Зеленський, який, згідно з різними соцопитуваннями, мав би непогану підтримку серед українців під час виборів Президента України, прокоментував ТСН свою імовірну участь у президентських перегонах.

Лідер «Вечірнього кварталу» тримає інтригу. Зокрема, Зеленський заявив, що рішення про свою участь у виборах він залишає на майбутнє.

«У кожної людини повинні бути таємниці. Зараз у мене є «Ліга сміху», «Вечірній квартал». Ось зараз ви присутні на репетиції. Я працюю з приголомшливими жінками – «Жіночим кварталом». А це залишимо на майбутнє… У будь-якому випадку, це рішення – моє», – сказав він.

Нагадаємо, 13 листопада КМІС, Центр Разумкова та Соціологічна група «Рейтинг» опублікували опитування щодо майбутніх виборів президента. Так, на виборах Тимошенко набрала б 20,7% голосів, а Зеленський – 11,4%. На третьому місці розташувався президент Петро Порошенко (10,3%).

Крім того, якби Тимошенко і Зеленський пройшли до другого туру, то вибори виграла б Тимошенко. Якби до другого туру пройшов Порошенко і Зеленський, то виграв би Зеленський.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв