Лариса Ніцой: Мова та історія – це зброя, поруч із якою атомна бомба блідне

622
Лариса Ніцой, письменниця

Колись мій чоловік (науковець, і просто розумна людина) казав, що головне – економіка, дороги, щось там ще, а мова прикладеться. Були часи, коли ми з ним про це сперечалися. З часом мій чоловік поміняв свою думку.

За ці 27 років ми будували економіку, дороги, щось там ще, а мова так і не приклалася. Та й економіка не збудувалася. Не вийшло у нас збудувати успішну країну, на відміну від сусідніх країн (Польща, країни Балтії). Ті почали з відродження й утвердження мови і приклали до неї розвиток економіки…

Мова – це не просто набір слів для спілкування. Поспілкуватися можна й на мигах. Мова – це формування свідомості. Без національної свідомості не буде національної економіки. Мій чоловік каже, що мова і історія – це зброя, поруч з якою атомна бомба блідне. Не сперечаюся))

Андрій Ніцой про українську Україну.

Колись мій чоловік (науковець, і просто розумна людина) казав, що головне – економіка, дороги, щось там ще, а мова прикладеться. Були часи, коли ми з ним про це сперечалися. З часом мій чоловік поміняв свою думку. За ці 27 років ми будували економіку, дороги, щось там ще, а мова так і не приклалася. Та й економіка не збудувалася. Не вийшло у нас збудувати успішну країну, на відміну від сусідніх країн (Польща, країни Балтії). Ті почали з відродження й утвердження мови і приклали до неї розвиток економіки… Мова – це не просто набір слів для спілкування. Поспілкуватися можна й на мигах. Мова – це формування свідомості. Без національної свідомості не буде національної економіки. Мій чоловік каже, що мова і історія – це зброя, поруч з якою атомна бомба блідне. Не сперечаюся ))

Опубліковано Лариса Ніцой Субота, 17 листопад 2018 р.

Джерело: Лариса Ніцой

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв