Савченко наполягла на прямих переговорах із терористами

184
Нещодавно звільнена з незаконного ув’язнення в РФ народний депутат України Надія Савченко наполягла на необхідності вести прямі переговори з ватажками так званих ДНР і ЛНР.

Парламентар заявила, що особисто готова зробити перший крок і піти на переговори з ватажками так званих ДНР і ЛНР Олександром Захарченком і Ігорем Плотницьким, проте «не на будь-яких інших політичних майданчиках».
«Скільки б не тягнулись політичні дискусії, та історія все одно закінчиться прямим діалогом. Не будемо ж усе життя спілкуватися через Мінськ із нашими Донецькою та Луганською областю, коли вони отямляться і зрозуміють, що ми – українці», – наголосила в інтерв’ю ВВС Савченко.
Вона також спростувала думку деяких політиків про те, що прямі переговори з ватажками терористів можуть зірвати продовження чинності санкцій проти Російської Федерації, питання щодо яких уже в липні цього року розглядатиме Європейський Союз.
«До чого тут Росія? Я буду говорити з українцями. Санкції проти Росії оголосили правильно та справедливо, вони потрібні. Росія – однозначно агресор, імперський диктатор, влада, яка хоче нав’язати світові своє бачення. Але я вважаю, що не підриваю Мінський процес, ми просто можемо поговорити. Як три людини можуть зірвати процес, над яким працювали політики вищого рівня?», – підкреслила нардеп.

Коментарi

Коментарiв