Віктор Лешик: Коли закінчилась Революція гідності

168
Віктор Лешик, журналіст

Ще вчора під вечір у ФБ здійнявся неймовірний хайп щодо одкровення постійного апологета влади, блоґера-бізнесмена Карла Волоха. Він поспівчував владі, бо їй доводиться красти, щоб утримувати ЗМІ для протидії Кремлю. Не став на ніч заводитись. Та й емоції під ранок інші – спокійніші.

Для мене Революція гідності почала втрачати свої шати революційності десь навесні 2015 року. Новоспечений депутат Мустафа Найєм обурювався вкрай низькою зарплатою у парламенті, які папередники поспішили, налякані Майданом, знизити з 18 000 до 6000 гривень. Мустафа по інерції хотів бути чесним. І наразився на такий лютий спротив громадського сектора, моралізаторів з фейсбука, що дуже швиденько притих. Знайшов (чи йому знайшли) якийсь додатковий заробіток. А вирішальна більшість у парламенті за традицією була підсажена на доплати від фактичних господарів фракцій. НА ЦЬОМУ РЕВОЛЮЦІЯ ЗАКІНЧИЛАСЯ. Восторжествувала тіньова продажна політика, яка не може без тіньової корумпованої економіки. Почалася імітація реформ. А навіщо реформи справжні тим, хто живе у паралельному світі з високимии доплатами, дипломатичним паспортом і лікуванням за кордоном?

У залі ВРУ ще гепрокурор Шокін крутив кіно про депутата Мосійчука, який збирав з бізнесюків гроші… ні, не для ЗМІ… а для потреб партії Олега Ляшка. І лідер, як орлиха над орлятком розкрив крила над патріотом.

Всі, хто здатен мислити, це давно бачить і все розуміє. Розуміє і влада, що значна частина освічених людей може скласти простенький пазл. Але наша думка владу не цікавить. Її цікавить думка масового виборця. Бо від нього, а не від активістів чи думаючих, залежатиме майбутнє. Для нього створювали всі ці НАБУ, САПи, ДБР…телеканал «Прямий» (за свідченням Волоха). Для нього плакалися, як Янукович розграбував країну і залишив сотню тисяч гривен на всіх. А ми інші – ми армію, ми церкву, мову… А як все це без грошей? Ми на це крадемо, а Янукович для страусів у Межигір’я. Але й прості стали через ціни на АЗС, ціни у супермаркетах, на газ прозрівати. А ще тут цей Карл Волох… Навіщо ж так гучно і відверто?!

Джерело: Viktor Leshyk 

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв