Юрій Сиротюк: Мотовилівка буде завжди, коли держава ставатиме антиукраїнською

217
Юрій Сиротюк, керівник фракції «Свободи» в Київраді, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»

Прочитав багато постів від ніби й авторитетних людей, про те що ніби бій під Мотовилівкою поставив хрест на Державі.

Насправді бій під Мотовилівкою поставив хрест на спробі згортання української державності і проросійського реваншу.

Саме зрада української нації режимом Скоропадського, підписання ганебної федерації з відвічним ворогом і спричинила націю до повстання.

Пам’ятаймо, Українська нація – це мета всіх діянь, а держава – це засіб реалізації мети. Українській нації потрібна Українська держава, українська за формою і змістом, національно і соціально справедлива, не колонія і не федерація з катом.

Сто років тому тодішній політичний провід не зміг вирішити двоєдиної задачі: відродити Українську державність та провести революційні соціальні зміни, які б подолали колоніальні викривлення, коли українців позбавили права на владу, власність і гідність.

Залишити владу і власність в руках постколоніальних представників, будувати державу на обломках імперії, опираючись на «старорежимні кадри», намагаючись законсервувати колоніальний стан нації – це було головною причиною слабкості тодішньої влади.

Нині багато хто намагається використовувати ту ж формулу: нехай крадуть, грабують, принижують аби «свої». Але революційні події триватимуть доти, доки українська нація не здобуде власної державності.

А влада, яка діятиме проти інтересів української нації. обов`язково отримає свою Мотовилівку…

Джерело: Yuriy Syrotyuk

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв