Адвокат подала в суд на Порошенка й Матіоса

319
Адвокат російських ГРУшнкиів Оксана Соколовська подала в суд на Президента України Петра Порошенка й Головного військового прокурора України Анатолія Матіоса.

Свій позов Соколовська мотивує необхідністю захистити честь і гідність. У своїх вимогах вона затребувала від Порошенка спростувати його заяву про те, що вона затягувала судовий процес розгляду справи народного депутата України Надії Савченко та співпрацювала з Федеральною службою безпеки Російської Федерації. Адвокат також заявила, що має намір скликати прес-конференцію, аби розвіяти ці чутки.
У документі, який Соколовська 10 червня оприлюднила у своєму Facebook, вона вимагає визнати цю інформацію недостовірною й такою, що посягає на її честь і гідність і повинна бути спростована.
Крім того, вона вимагає визнати недостовірною заяву Матіоса про те, що вона узгоджувала свої дії щодо справи російський ГРУшників із Федеральною службою безпеки РФ.
«Я вже майже звикла до висловлювань, які не мають нічого подібного з реальністю і є повною нісенітницею з боку Головного військового прокурора, тому я не здивувалася. Я, як громадянка України, маю право бувати в будь-якій країні. Я не обмежена у праві пересування, і якихось дій або спілкування з будь-якими працівниками або юридичними компаніями, які мають певні зв’язки з ФСБ, жодного разу не мала», – наголосила адвокат.
«Мені є цікавою позиція держави Україна в особі Президента та Головного військового прокурора, яким чином їм відомо, де саме я була. Невже щодо мене велися оперативно-розшукові дії або негласні слідчі дії, або втручалися в мою адвокатську діяльність – яким чином їм взагалі відома інформація про моє перебування в тій чи іншій країні», – зауважила Соколовська.

Коментарi

Коментарiв