Олександр Солонько: Режим Януковича заступила інша частина панівного класу разом із попередниками

171
Політичний аналітик Олександр Солонько

В той вечір вийшли всі якщо не знайомі між собою особисто, то через одне рукостискання точно. Висипали на вулицю із відчуттям, що нас нахабно обманули. Кинули.

Після жвавого старту все почало котитися до зніченого в‘ялого дійства. Ріденькі пікети під дощем, підвішений стан. Нічого не змінив і багатотисячний марш та перша сутичка під Кабміном 24 листопада, коли на флагшток у опинився червоно-чорний стяг.

Далі ви знаєте. «Аполітичний» майдан. Танці за асоціацію з ЄС. Політичні вимоги «без політики». Це було як абсурдом тоді, так і зараз є. Не буває без політики. А те, яка якість цієї політики, то це вже питання до всіх нас.

Ви знаєте що було далі. Танці були приправлені кров’ю і на зміну їм прийшли інші «веселощі». Час поділився на до і після. Після того більшість із нас не змінилися. З певною долею цинізму ми можемо оцінювати що б зробили так само, а що – ні.

Але ВОНИ не змінилися жодним чином. Не перестали купувати голоси на виборах, подавати законопроекти на грані скочування до Північної Кореї (останній приклад – закон про «наклеп», яким розродилися ВОНИ). ВОНИ формують образ ворогів народу з тих, хто в найсладніший час був попереду. П’ють кров, позбавляючи її нашим потом і слізьми всіх матерів, які втратили дітей або не бачать майбутнього для тих, хто лишився. Переконують нас, що держава – це вони. Погрожують цю державу знищити, якщо у них відберуть владу. Замовляються з тими, хто топив Україну в крові.

Ми дійшли до того, що лінія протистояння не змінилася. Просто барикади режиму Януковича зайняла інша частина правлячого класу, яка до них підтягує і попередників, які беруть реванш.

Для них це чиста політика. А політика для них – це чистий бізнес. Задешево продавати кров. Чистий концентрат, якого стає все менше.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв