Кучма розкрив причини безпорадності Мінського процесу

266
Представник України у Тристоронній контактній групі з питань урегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма пояснив, чому дипломати не можуть домовитися про мир на окупованих територіях.

За словами Кучми, між російською владою і ватажками так званих ДНР і ЛНР і представниками України з іншого боку є чимало суперечностей щодо послідовності виконання Мінських домовленостей. Він також наголосив, що інтенсивність обстрілів прямо пропорційно залежить від переговорів Тристоронньої контактної групи.
«Є така російська приказка: «Поставити віз попереду коня». На превеликий жаль, Росія разом зі своїми партнерами на Донбасі дотримується цієї. Ми постійно наполягаємо, що має бути виконано те, що записано на початку Мінських протоколів, – це мир. А нам вони (РФ і ОРДЛО) усюди, на всіх рівнях нагадують про закон про вибори, зміни до Конституції України, а про все інше забувають», – наголосив в інтерв’юТСН репрезентант України.
На думку другого Президента України, нині найголовнішим аспектом у цьому питанні є досягнення миру і повноцінне припинення вогню на Сході держави, оскільки досі цього домогтися не вдалося.
«За день до Мінських перемовин, можливо, тихіше трохи стає, потім з Мінська виїхали – звучать снаряди», – зауважив дипломат, нагадавши про численні обстріли українських позицій бойовиками, які, зокрема, було зафіксовано 9 червня.

Коментарi

Коментарiв