Олександр Кочетков: Україна і горезвісний Інтерпол

156
Олександр Кочетков, політолог

Україна в особі міністра МВС А.Авакова погрожувала вийти з Інтерполу, якщо цю міжнародну поліцейську організацію очолить представник недоімперії. І тут деякі зрадофіли одразу ж висловилися, що на наші грізні заяви й уваги не звернуть.

Але це все, шановні, від невіри в хитромудру творчу силу України. В її міць і вагу на міжнародній кримінальній арені.

Згадайте, що Україна – одна з небагатьох країн світу, в якій державні мужі офіційно визнають корупцію основною державної діяльності. Знову ж таки, у нас податкова система така, що кожен бізнесмен обов’язково щось та й порушить. А значить, стане злочинцем.

У нас же закон порушують зверху і донизу – від Президента, який наказує зривати пломби, які він не ставив, до водіїв, які не бажають їздити містом зі швидкістю велосипедиста.

Наша країна – одна з тих, хто взагалі забезпечує хваленому Інтерполу поле для його діяльності! Нас же мільйони потенційних клієнтів Інтерполу! Без українських злочинців йому і ловити буде майже нікого!

Коротше, вийдемо, створимо свій, ПОП туди правильного чоловічка призначить, і цей наш помісний Інтерпол швидко впишеться в сутичку між НАБУ, МВС, ГПУ, СБУ, НАЗК і антикорупційними активістами. А світ нехай заздрісно гризе лікті!

Джерело: Александр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв