Нідерланди пояснили затримку безвізового режиму між Україною й ЄС

216
Державний секретар із питань безпеки і юстиції Нідерландів Клаас Дейкґоф повідомив, що низка країн ЄС досі заперечують надання безвізового режиму Україні та Грузії.

«Ми констатуємо, що наразі немає достатньої підтримки для ухвалення рішень щодо візової лібералізації. Нідерландське головування робить усе необхідне, щоб вирішити ці проблеми», – цитує Радіо Свобода високопосадовця.
Міністр юстиції і міграції Швеції Морґан Юханссон зауважив, що питання щодо безвізового режиму для України й низки інших держав нині лише на етапі «першого читання», тому поки занадто рано сподіватися на ухвалення відповідних рішень.
«Це лише перше ознайомлення з цим питанням, хоча слід сказати, що саме Грузія є країною, яка найбільше наблизилася до виконання всіх критеріїв. Але рішень із цього питання не буде, бо це тільки обговорення стану речей. Про рішення ще точно не йдеться», – наголосив Юханссон.
Нагадаємо, нещодавно репрезентанти постійних представництв Європейського Союзу у Брюсселі не змогли узгодити питання щодо візової лібералізації для громадян України та Грузії. ЗМІ стверджують, що особливо цей процес гальмують Німеччина, Франція й Італія.

Коментарi

Коментарiв