Олександр Кочетков: Хто готовий покласти Україну під Росію?

339
Олександр Кочетков, політолог

Влада з напором пораненого носорога намагається створити вісь протистояння «патріоти від влади проти агентів Кремля» головною на майбутніх виборах. Правда, зараз до поняття «патріоти від влади», з подачі К.Волоха, слід дописувати «корумповані», але все одно з тезою: «будь-хто, крім П.Порошенка, неодмінно здасть Україну Путіну», треба розібратися.

Чесно кажучи, ті, хто говорить про «здачу Кремлю», не розуміють суті української влади та й влади взагалі. Поясніть, чому проросійський «бацька» Лукашенко досі не здав Білорусь Путіну? Чому це не зробив Н.Назарбаєв? І так далі.

Розумієте, витратити свідоме життя на те, щоби дертися нагору, пройти через випробування, інтриги, зради, злети і падіння і нарешті, правдами і неправдами, отримати головне – підтримку виборців на виборах, забратися на трон (адже пост Президента у нас – це можливості без відповідальності!) і раптом віддати вистраждане щастя виродкам з Кремля? Всім цим Ротенбергам, Ковальчукам, Пригожиним та іншим, які здатні тільки зневажати, які одразу ж заберуть собі всі найбільш ласі сектори економіки і поставлять тебе в позицію обслуговуючого персоналу? Та ніколи в житті!

Ніколи жоден всенародно обраний (це принципово важливо!) керівник України добровільно не поступиться своєю владою ні Росії, ні США, ні Європі. Тому що це суперечить самій природі українського керівника, схильного до авторитаризму. Більш того, здатного віддати українці не виберуть, бо відчувають у ньому цю слабину.

Один з вождів імперської компартії Л.Кравчук, який виріс під крилом Москви, не віддав, а навпаки, відокремився. Оскільки хотів правити самостійно.

Л.Кучму на виборах 1994 року проклинали за «проросійськість» і що? Кучма для збереження своєї влади винайшов знамениту багатовекторність.

Щодо В.Ющенка – все зрозуміло, але ж і зовсім американською маріонеткою він так і не став, намагався щось своє робити, все «свою націю» шукав.

Навіть В.Янукович спочатку кострубато кермував в Європу, а не в Росію. Але чекіст Путін зламав кримінальника Януковича через коліно, пригрозивши силою відібрати Крим і третину України. Янукович не спирався на народ, бо відверто злякався. В результаті він втратив все, а Україна – Крим і частину Донбасу.

П.Порошенко не хоче під Росію не тому, що він такий патріот (у патріота б не зростав товарообіг з РФ), а тому що не здатний ділитися владою. І тільки.

То що ж, серед наших вождів немає агентів Кремля?

Є! Це ті, хто усвідомлює, що він не може бути ОБРАНИЙ на найвищу посаду в Україні, а його туди можуть ПРИЗНАЧИТИ.

Наприклад, В.Медведчук усвідомлює, що його ніколи не оберуть Президентом України, і він хоче, щоби його призначили генерал-губернатором від Кремля над російською провінцією Україною. І він дійсно будує таку схему, до речі, разом з колишніми «регіоналами» і за згодою ПОП, який наївно вірить, що не втратить контролю над ситуацією.

Джерело: Александр Кочетков

Постійне посилання

 

Коментарi

Коментарiв