Андрій Міщенко: Чому в держбюджет не заклали грошей на «царевичів» та «царівн» із родини Порошенка?

156
Андрій Міщенко, народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

Дайош царя-батюшку!

1 млрд його величності Цареві Петру Порошенкові!
«Фонд Президента України з підтримки освітніх та наукових програм, на створення, підключення інтернету у сільських школах, придбання шкільних автобусів, будівництво спортивних споруд (басейнів), а також опрацювати питання щодо запровадження механізму часткової компенсації населенню витрат, пов’язаних з підвищенням тарифів на газ, шляхом надання податкових пільг».

Царь-батюшка знає все! Він добрий. Знає, кому купити автобус, де провести інтернет, а де і головне кому пільгу надати на газ. Важливо і, щоб холоп знав, як чолобитну заради грошей вдарити, як дупу цілувати Цареві, як на вірність Батюшці присягнути. Смерд з діточками знатиме, що пісюар в школі зробив Цар, а не податки ним сплачені до держскарбниці.
Ондечки портрет Царя на стіні у класі, а ось і погруддя, а осьосьо і пам’ятник біля школи стоїть Цареві-імператорові Петру.

А Цариці Марині понад 800 млн до її хвонду. Нехай і її святість Цариця має, щО кріпосним кинуть з вельможного стола.

Не розумію, чому не закладені гроші в держбюджеті на Царевичів та Царівн з Царської Родини? Ваша святосте, заветуйте бюджет поки не буде коштів і на них.

Володарю єси Великий, Петро Рошен Цар та не візьми за смуту мої сі слова, я яко холоп, вірний Вам, каюсь, не веліть віддати оного на плаху.

Добре, що ми йдемо своїм шляхом геть від Москви.

Слава Петрові! Слава Цареві! Ну канєшно же і Украінє!

P.S. подейкують, що боярам по 25 млн на волость Царь благословив роздати.

Джерело: Андрій Міщенко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв