Айдер Муждабаєв: Жодна розумна людина не повірить у боротьбу з росіянами, поки Медведчук на волі

1310
Айдер Муждабаєв, заступник гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR

До того моменту, поки друг і партнер Путіна Медведчук перебуває в Україні і на волі, ні одна людина, що має розум, не повірить в те, що ми реально боремося з росіянами. Що ми – як народ, держава та її влада – зробили антиросійський вибір безповоротно, а не намагаємося з ними домовитися. Щодо Криму, Донбасу, бізнесу, щодо чого б то не було взагалі.

Тут в якомусь сенсі нам пощастило – не треба відмовлятися, зважувати, мучитися, сумніватися. Більш точного маркера в природі не існує. Це той випадок, коли не треба ніяких слів, коментарів, піару, антипіару, не треба взагалі нічого. Це просто факт – визначальний, ясний, чіткий: так чи ні. Абсолютно самодостатня історія.

Або Медведчук в Україні, при телеканалах, при грошах і при владі, – або Україна незалежна країна. Вона існує – або не існує. У цьому питанні після Майдану не може бути компромісів. Це як життя і смерть, як день і ніч, як сухе – мокре. Прямо протилежні речі. Взаємовбиваючі одне одного, що виключають одне одного повністю. Третього не дано.

Джерело: Айдер Муждабаєв

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв