Олександр Кочетков: Українська армія програла фонду Порошенка

200
Олександр Кочетков, політолог

Із усіх «патріотичних» передвиборних гасел Петра Порошенка найбільш безумовним виглядала «армія». В тому сенсі, що Верховний Головнокомандувач невпинно дбає про підвищення боєготовності ЗСУ, постачання сучасного озброєння і поліпшення життя військовослужбовців. «Порохоботи», особливо, з угруповання Ю. Бірюкова, аж в істериці заходилися при будь-якому натяку, що армію ПОП використовує тільки так, як і все інше – для зміцнення особистої влади і підвищення особистого ж добробуту.

Причому головний аргумент «порохоботів» украдений у Паніковського. Правда, Михайло Самуельович запрошував поїхати в Київ і запитати, ким був Паніковський до революції. А «порохоботи» пропонують приїхати на передову і запитати, чим була армія до Порошенка…

Загалом, одні емоції і нічого фактичного.

І ось безумовний факт: ухвалений бюджет 2019, в якому оборонні витрати становлять 2,55% від ВВП. Замість багаторазово обіцяних ПОПом 3%!

За недофінансування оборони дружно проголосувала фракція БПП, депутати якої навіть на покурити запитують дозвіл у свого однойменного вождя. Значить, ПОП не заперечував.

Автоматично виникають запитання.

По-перше, де те могутнє зростання економіки, про яке постійно рапортують Президент і прем’єр-міністр, якщо доводиться недофінансувати військові потреби?

По-друге, якщо не вистачає на оборону, то чому вистачило на персональний фонд Порошенка та інший, який очолює його дружина?

Загалом, мова живе і без Президента Порошенка, Томосом всерйоз займається Фанар, а ось армія у Верховного Головнокомандувача явно поступається відвертим «шкурнякам».

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв