Олег Леусенко: Тимошенко аж трясе без влади

311
Політолог Олег Леусенко прокоментував заяви лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко про намір оскаржити в суді підвищення тарифів.

«Тиждень відзначився не лише скандальними заявами Надії Савченко, але й черговим виверженням «газової королеви», перепрошую за тавтологію. Всі продажні ресурси говорять про її мнимі рейтинги Тимошенко і про те, що її коронації вже не уникнути», – констатував у своєму блозі Леусенко.
«Ось заголовки кротопреси лише за один день: «Ситуація в Україні наближається до дострокових виборів», «Тимошенко пророкують перемогу на виборах», «Батьківщина» проти» і тому подібне. Найцікавіше в замовній клоунаді «Батьківщини» те, що чим більше вона вимальовує свої віртуальні перемоги, тим більше відвертається від неї народ. І так продовжуватиметься доти, доки українці не пошлють біло-сердечну сектантку в маргінальне болото нижче 5%», – спрогнозував політолог.
Нагадаємо, 9 червня Юлія Тимошенко заявила, що має намір оскаржити в суді всі нові тарифи, затверджені Національною комісією з питань урегулювання в галузях енергетики й комунальних послуг від 9 червня 2016 року.
«Ви не встановили економічно обґрунтований показник ціни на газ. Усе, що ви робите нині, буде оскаржено в судах. За все це доведеться відповідати!», − заявила Тимошенко під час засідання Національної комісії, коли було затверджено рішення про підвищення тарифів на тепло приблизно вдвічі.

Коментарi

Коментарiв