Олександр Солонько: Запровадження воєнного стану – формальність, потрібні конкретні дії

232
Політичний аналітик Олександр Солонько

Технологи Банкової дуже рано почали репетувати про те, що хтось вказує на те, що історія з воєнним станом це намагання змінити перебіг виборчого процесу. Надто незграбно все це було зроблено.

Проте, у влади є шанс довести, що справа не у виборах. Що ситуація навколо Керченської протоки не менша підстава запровадити воєнний стан, ніж загибель більше 10 тисяч українців протягом більш, як 4 років війни.

Звісно не заради того, щоби заткнути роти критикам, а для того, щоби відповісти на загрози, що стоять перед Україною.

Для цього крім формального оголошення воєнного стану на 60 діб потрібно вжити наступних заходів:

– розірвати дипломатичні стосунки з РФ;
– закрити кордон із РФ;
– знищити промосковську п’яту колону;
– здійснити люстрацію в керівництві ЗСУ та провести через детектор брехні увесь генералітет на предмет здачі державних інтересів Москві;
– припинити торгівлю з агресором;
– припинити діяльність на території України російського бізнесу та розпочати процес його конфіскації;
– терміново офіційно звернутися до США та Великої Британії як держав-гарантів України за Будапештським меморандумом для реалізації конкретних дій на захист українського суверенітету.

Звісно, все це передбачає припинення домашніх посиденьок президента з Медведчуком та притягнення Кернеса і Турахнова, які що правда заповзялися допомагати декому обратися на другий термін. Але ж це дрібниці для «нового Черчіля» (мало пальці не поламав), правда?

Іронія іронією, але будь-який документ крім схвалення вимагає виконання. І будь-яка формальність передбачає додаткові заходи.

Тому ми всі очікуємо вжиття дій, зазначених вище.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв