Андрій Міщенко: Яким буде другий акт вистави під назвою «Воєнний стан»?

273
Андрій Міщенко, народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

Ось і перші адекватні кроки відносно агресора після запровадження ВС не забарились.

«Україна не розриватиме дипломатичні стосунки з РФ», – заявив очільник МЗС України Клімкін. Додав, що в нас практично їх і так немає, а українські дипломати в РФ задіяні лиш в наданні допомоги нашим громадянам, а от російські в Україні по факту займаються шпигунською діяльністю.

100% нема жодних підстав розривати дипстосунки. Ми там нічого не робимо, зрештою, як і будь-де за кордоном, а вони створюють тут шпигунську аґентуру – логічно!

Яким буде другий акт вистави під назвою «Воєнний стан»?

Таваріщь Клімкін та пане Порошенко, я впевнений, що вам відомо, практики не допуску громадян інших держав на свою територію, котрі побували перед тим у ворожій країні. Відомо? Якщо ні? Запросіть до себе, для консультацій, послів Ізраїлю, Саудівської Аравії, Ірану, Еміратів та інших. В них це відшліфовано на ять. Поспілкуйтесь та перейміть досвід. А перед консультацією введіть візовий режим з Московією.

У світі знатимуть, що в нас правдива війна, а будь-яка людина-іноземець правильно плануватиме свої подорожі, так, як вона планує відвідування Ізраїлю, Саудівської Аравії чи Ірану. А хруні з українським паспортом, що їдуть до Московії на заробітки – стоятимуть на обліку в СБУ зі всіма подальшими для себе наслідками – від кількагодинного «спілкування» на українському кордоні до заборони обіймати державні виконавчі та виборні посади в Україні.

Але про, щО це я, як я посмів кинути тінь на Бога – Порошенка? Прости мене грішного.

Джерело: Андрій Міщенко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв