Савченко назвала необхідними дострокові вибори в Україні

295
Нещодавно звільнена з незаконного ув’язнення в РФ народний депутат від «Батьківщини» Надія Савченко закликала провести дострокові вибори в Україні, оскільки «вітчизняна політика потребує свіжої крові».

В інтерв’юAssociated Press вона наголосила, що чинна влада абсолютно не виправдовує сподівань українців, тому дострокові вибори є просто необхідними, аби влити в політику України «свіжу кров». За її словами, населення дало величезний кредит довіри уряду після подій Майдану, проте марно.
«Цей уряд тоне, як Титанік. Чим більше людей бачитиме, що він ображає їх, тим більше людей проситиме його піти у відставку. Сподіваюсь, під час наступних виборів українці голосуватимуть більш розсудливо і не продаватимуть свої голоси», – зазначила нардеп.
Видання додає, що широка популярність, енергія і харизма допоможуть Савченко об’єднати тих, хто незадоволений нинішньою ситуацією й хоче дотиснути владу до дострокових виборів. Крім того, нардеп уже заявила про президентські амбіції, прагнучи стати голосом громадян, які незадоволені невиконаними обіцянками влади викорінити корупцію й підвищити соціальні стандарти.
Додамо, незважаючи на подібні твердження, Савченко почала різко втрачати рейтинги в Україні, про що, як мінімум, свідчать коментарі під подібними новинами. Багато українців вважає її маріонеткою в руках лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко, проте частина населення таки продовжує підтримувати її політику.

Коментарi

Коментарiв