Спецслужби затримали одіозного ставленика Курченка

272
Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що спецслужби затримали колишнього заступника міністра економіки Олександра Сухомлина, який є одним із організаторів розкрадання скрапленого газу Сергієм Курченком.

У березні Лівий берег повідомив, що ГПУ звинуватила бізнесмена Сергія Курченка у розкраданні скрапленого газу, завдяки чому він незаконно заробив близько 2 мільярдів гривень.
Правоохоронці заявили, що з 2010 по 2014 рік Курченко був главою злочинної групи, яка за заниженою ціною купувала скраплений газ у «Укрнафти» й «Укргазвидобування», після чого продавала його вже за ринковою вартістю.
«Протягом перших 10 днів група Володимира Жербицького розгорнулася і разом з оперативними службами СБУ, ДФС було затримано одного з організаторів схеми з розкрадання скрапленого газу, одного з активних членів злочинної організації громадянина Сухомлина. Його підозрюють у тому, що, перебуваючи в 2010-2014 роках на посаді голови аукціонного комітету з продажу нафти, газового конденсату, скрапленого газу та вугілля, діючи за попередньою змовою з Януковичем, Азаровим і Курченком, він незаконно заволодів в інтересах злочинної організації майном компаній «Укргазвидобування» і «Укрнафта», а саме – виробленим ними зрідженим газом на суму понад 2 мільярда гривень», – повідомив новопризначений Генеральний прокурор під час брифінгу 10 червня.
Він також оголосив, що 11 червня Сухомлина заарештували в залі Голосіївського районного суду Києва з можливістю внесення застави загальною сумою в 100 мільйонів гривень.
Сухомлину, який двічі отримував посаду заступника міністра економіки, інкримінують створення злочинної організації й розкрадання державної власності в особливо великих розмірах.
Нагадаємо, нещодавно Луценко призначив Володимира Жербицького главою спеціальної групи, до якої належать 15 прокурорів, із розслідування економічних злочинів організованого злочинного угруповання часів президентства Віктора Януковича.

Коментарi

Коментарiв