Сергій Якимчук: Російськомовні завжди становитимуть загрозу для національної безпеки України

991
Сергій Якимчук, активіст

Переглядаю ранком за кавою новини. Читаю: «Український танцівник Полунін перейшов у громадянство Росії». І далі вся інформація подається під таким кисло-гірким соусом.

По-перше, мені дивно, чому російськомовну людину називають українцем?! Лише тому, що він народився в Херсоні? Він – звичайний російськомовний упир, етнічний росіянин, бо його батьки етнічні росіяни, які під час окупації України радянським режимом переїхали в Херсон з якогось там російського Ніжнєва Гавнагонска по «разнарядкє НКВД».

А, по-друге, не розумію, що тут дивного?! Що дивного в тому, що російськомовна людина, етнічний росіянин повернувся на свою історичну родіну-уродіну?! Треба радіти!

Друзі, ми українці повинні жити і чинити в Україні так, щоби всі російськовні (етнічні росіяни) утікали звідси на москвоію, поверталися на свою родіну-уродіну!

Російськовні громадяни завжди становили і будуть становити загрозу нашій національній безпеці! Це та категорія населення, які у всі історичні часи вночі відкривали ворогу ворота наших міст з середини.

Справжній заголовок для такої новини мав би мати такий вигляд:
«ЧЕРГОВИЙ РОСІЙСЬКОМОВНИЙ ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ ЗВЕРНУВСЯ ПО РОСІЙСЬКЕ ГРОМАДЯНСТО, ЩО СВІДЧИТЬ ПРО ТЕ, ЩО РОСІЙСЬКОМОВНІ ГРОМАДЯНИ ЦЕ НАЩАДКИ РОСІЯН – ОКУПАНТІВ «СОВІЦЬКОЇ ПОРИ».

Джерело: Сергій Якимчук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв