Постпреда РФ упіймали на брехні щодо України

212
Глава делегації РФ при ООН Віталія Чуркіна вкотре впіймали на брехні щодо України під час засідання Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй.

10 червня під час засідання Ради безпеки ООН російський постпред заявив, що Україна нібито не робила офіційного запиту до Організації з проханням розгорнути миротворчу місію на тимчасово окупованих територіях Донбасу – інформує ТСН.
На брехні російського високопосадовця впіймав представник України Володимир Єльченко, який одразу після заяви Чуркіна нагадав про офіційну документацію щодо запиту про місію.
«Делегація Російської Федерації знову вдалася до брехні, цього разу заявивши, що Рада безпеки не отримувала запит від України на розгортання миротворчої операції. Для протоколу: Україна офіційно зверталася на найвищому рівні до цієї Ради, так само як і до Генерального секретаря з таким запитом як мінімум двічі», – нагадав український постпред.
Додамо, дипломат мав на увазі звернення Президента України Петра Порошенка до Ради безпеки ООН й Генерального секретаря Організації, затверджене українським парламентом у березні минулого року.
«Дуже дивно, що постійний член Радбезу заперечує існування документа, який можна знайти в Системі офіційної документації ООН. Отже, я хотів би попросити Секретаріат ООН поширити паперові копії українського запиту», – заявив Єльченко.

Коментарi

Коментарiв