Савченко спростувала можливість третього «Майдану»

267
Народний депутат, Герой України Надія Савченко прокоментувала численні чутки у ЗМІ щодо можливості третього «Майдану» під її керівництвом.

«Усі очікували, що повернеться Савченко, «змахне шаблею» та виведе людей на третій «Майдан». Ні, я робити цього не робитиму. У мене немає такої довіри народу. Я не зможу зупинити людей, не зможу контролювати. І просто втопити Україну знову у крові і ділити її – це поганий варіант», – наголосила в ефірі Радіо Свобода Савченко.
Вона також підкреслила важливість проведення демократичних виборів, проте, на її думку, поки в Україні немає такої можливості, тому «треба буде знайти щось середнє: або встигнути зробити систему чесною, і в нас будуть демократичні вибори, або доведеться шукати інші варіанти».
Вона також укотре гостро розкритикувала чинну владу: «Те, що я побачила у парламенті, я Вам скажу, що на 95% – це влада не варта свого народу. Народ віддав стільки, а те, що туди прийшло, не робить нічого. Ким воно там контролюється, то я ще не розібралася. Але я, просто дивлячись в очі кожної людини, суто по-людськи розумію, що дуже мало хто готовий йти до кінця».
Нагадаємо, нещодавно Савченко закликала провести дострокові вибори, оскільки, на її думку, чинна влада зовсім не виправдала довіри і сподівань народу, особливо на тлі після подій під час Революції гідності.

Коментарi

Коментарiв