Ігор Луценко: Вітчизняні «прогресори» не помічають, що живуть породженими Заходом міфами

191
Ігор Луценко, народний депутат України

За мотивами Парижа.

Як не дивно, але та частина українського суспільства, котра вважає себе проєвропейською, передовою, інновативною (це ті, котрих праві кличуть «лібералами») – є насправді здебільшого відсталою від того, що на Заході відбувається.

Вітчизняні «прогресори» – приміром, аудиторія «Нового Врємєні» або фан-клуби Нефьодова чи Шабуніна (нічого особливо не маю ні проти першого, ні проти другого, а НВ навіть деякий час виписував) – не помічають, що живуть міфами, котрі породив Захід стосовно себе в останні десятиріччя.

На цьому фоні умовні консервативно-патріотичні сили, попри в середньому нижчі позиції у сенсі кар’єри і доходу, є набагато ближчими у розумінні того, щодо чого точиться боротьба на Заході.

Низове єднання патріотів та консерваторів з своїми колегами на Заході – це є на сьогодні реальна інтеграція нашої нації у європейський і світовий контекст.

Бо в той час, коли сучасний клас українських лібералів приймає за норму вторинність України і демонструє готовність до такої ролі для самих себе, то, приміром, модерні націоналісти України та інших європейських країн мають набагато більше відчуття рівності і єднання перед обличчям тих задач, котрі вони собі ставлять.

***

Крізь бурчання все ще всюдисущих конформістів, ми відчуваємо – десь на Заході, вогнями барикад сходить нова зоря. Наша надія росте, вітри дують потужні – а отже, наші вітрила і наші крила наповнює сила.

Хай скоріше гримне буря!

Джерело: Ігор Луценко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв