Журналіст назвала головну проблему України: «Це навіть не корупція»

250
Головний редактор українського щотижневика «Дзеркало тижня», аналітик Юлія Мостова висловила думку, що нині головною українською проблемою є навіть не корупція, а професійна деградація.

«Найбільша проблема України нині – навіть не корупція, а професійна деградація. Скрізь. Від спецслужб і медицини до освіти, державного управління і журналістики», – наголосила аналітик.
На її думку, зміни на шляху до якісного життя, а не виживання, українці повинні починати власне з якості людського матеріалу: «А це реформа всіх рівнів освіти, коли людина робить правильний вибір спеціальності, з задоволенням вчиться і з задоволенням працює».
В інтерв’юНовому времени редактор підкреслила, що людина максимально ефективна у певній галузі, не корумпована, щаслива і позитивна тоді, коли вона займається справою, яка приносить їй задоволення.
«Тому що немає сенсу міняти щастя самореалізації на виразку від страху викриття. Тобто професійне тестування дітей, яке зможе допомогти зорієнтувати їх не туди, куди батьки захотіли, а туди, куди веде їх талант, вже рятує суспільство. Уявіть собі, якщо б цей фактор був врахований. Скільки б ми отримали ефективних і щасливих людей!», – зауважила Мостова.

Коментарi

Коментарiв