Сергій Якимчук: Єдиним показником національності є не паспорт чи громадянство, а мова

532
Сергій Якимчук, активіст

Друзі, зрозумійте, нарешті, що знання людиною якоїсь мови не робить її представником цієї Нації. Наприклад, я можу розмовляти польською мовою, але будь-який поляк ніколи не визнає мене поляком, а ще я знаю іспанську і португальську. Але я не іспанець і не португалець.

Знаєте чому?! Бо в себе вдома я розмовляю українською, і на роботі весь час, зі своїми батьками, зі своєю дитинкою і зі своєю дружиною ми говоримо українською, бо це наша рідна мова.

Бо єдиним показником національності є не паспорт і не громадянство, єдиним показником національності є мова людини, яку вона використовує в колі своєї родини і на якій виховує дітей, на якій мама говорить зі своєю дитинкою. Відчуваєте різницю?!

А всі ці політикани-перевертні (бо ж навіть Янукович зміг вивчити), це лише чергові етнічні росіяни тощо, яких як худобу в столипінських вагонах завезли в різні роки совіцької окупації в різні регіони України.

Майже всі вони звичайні російськомовні покидьки, які послідовно нищили Україну і нас – титульну націю, обкрадали нашу Україну і український народ, постійно працювали на свою етнічну батьківщину – Московію… Це був їхній обов’язок перед московськими кураторами, їхня робота і бізнес, чи навіть «хоббі» як в декого!

До речі, дехто каже, що і Порошенко українець бо виступає українською… Ні, панове, він не українець і ніколи ним не був, ні за визначенням, ні за походженням, бо коли він приходить до дому він каже своїй дружині: «Прівєт любімая! Как тваі дєла?!», – до речі, вона у нього етнічна росіянка з російського міста Ліпєцк, і їхні діти також вдома говорять російською.

Джерело: Сергій Якимчук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв