Віктор Лешик: Той, хто прагне змінити Конституцію, тягне нас у Венесуелу

224
Віктор Лешик, журналіст

Не рішення парламенту ЄС із закликом припинити будівництво «Північного потоку-2», не рішення Конґресу США визнати Голодомор в Україні геноцидом і навіть не поновлення Насірова на посаді головного митаря вважаю найбільш визначальною подією. І, тим паче, не готовність боксера Усика захищати ченців Київської Лаври від придуманого ним нападу.

Найбільш обнадійливою подією вважаю винесення вироку адвокату Трампа Коену. Він отримав три роки в’язниці. Вдумайтеся! Хитро викрученого юриста чинного президента США, через якого йшло і фінансування президентських виборів, Майкла Коена запхнули у тюрму. Це говорить, що інститути державні, започатковані ще в часи меритократів – батьків засновників США, діють. І встояли під натиском американського хрущова з його волюнтаризмом, нахабством і елементарним політичним невіглаством. Незалежний суд, незалежні органи слідства, захист і прав особистості, і захист вимог закону, і інтересів суспільства. Святість приватної власності. Непорушність Конституції. За 200 років лише кілька поправок до Основного Закону. У той час, як креативні сусіди США нон-стоп змінюють свої конституції: у Венесуелі – 26 штук, в Домініканській республіці – 32, на Гаїті –24, в Еквадорі – 20 разів… От вам, друзі, і критерій для голосування на виборах: той, хто верещить про зміну нашої Конституції, тягне нас у Венесуелу.

У нас не Конституція погана. У нас відсутня судова і правоохоронна системи. При владі на вирішальних посадах у час війни дуже багато людей, які не збираються жити в Україні, інакше б так не руйнували її державні інститути хрущовським свавівіллям у судах.

Джерело: Viktor Leshyk

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв