Андрій Міщенко: Про війну з малоросами, рагулями і хрунями

271
Андрій Міщенко, народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

Найважчою, окрім війни з рускім міром, є боротьба з рагулями, хрунями та малоросами. І, якщо малорос покірно прийме сторону переможця у війні між Україною та русміром, то рагуль і хрунь сильний та небезпечний ворог. Його популяція величезна, він хитрий, підлий, розумний та енергійний. Здебільшого ареал його проживання – західна Україна. Він завжди, при будь-якій нагоді, ср@тиме Україні та українцям. Хоч трішки, хоч крапелечку, але буде. І плеяда їхня чималенька. Лавриновичі, ганни герман-стеців, тарасики чорноволи, квіт, ґрінєвічь, а в особі андрюши садового, хрунізм взагалі ще й отримав політсилу – самопоміч.

В той час коли ми воюємо за українську Україну, у Львові Львівська обласна профспілка працівників освіти та науки України привітала усіх освітян ось таким канфєточьним набором (на фото). І, що головне, хрунь це робить до дня св. Миколая. Вловлюєте, як важко з ними боротися. Здавалось б, все норм – підтримуються наші традиції, привітали вчителів, аж ні, хрунізм в деталях, фоново, але як смачно, с прістрастієм, плюнув в душу кожному українцеві. Ось – Новорічний і не тільки маршрут: львофф, чєрнивци, кієв, адеса, харькофф… Рагулі з хрунями нам усім заявляють – пам’ятайте, нема у вас тилу, у вас будь-де фронт. Або ми або ви, іншого не дано. Вміло маркуючи територію. На фото хруниха Марія Яцейко, голова цієї профспілки.

Надіюсь, що освітяни відправлять її в новорічний маршрут, нагодують досхочу цими канфєтамі та вийдуть з совкового анахронізму – цієї профспілки. Так закладається національна гідність та виховання освітянами наших дітей.

Джерело: Андрій Міщенко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв