Олександр Кочетков: Невизначеність Гейзенберга в українській політиці

201
Олександр Кочетков, політолог

Заява Юрія Бойка про «загибель України» є одночасно і фейковою, і справжньою. Фейкова вона тому, що політик її не робив, розміщена вона в акаунті у ФБ, який Бойку не належить. Та й не став би Юрій Бойко «палитися» так тупо. Ні, реваншисти діють куди витонченіше.

А не фейкова заява тому, що цілком відповідає образу проросійського відморозка, якого у будь-який спосіб повинен перемогти на виборах президент Порошенко. Цей образ з Бойка ліплять президентські політтехнологи на чолі з Медведчуком, вони, гадаю, і керують лівим аккаунтом, з якого поширювалася заява.

До речі, цей фейк відволікає увагу публіки від реальної події – з’їзду ахметівської частини «Опоблоку», який висунув у президенти Олександра Вілкула. Це новина в тому сенсі, що Ріната Ахметова досі не переконали в необхідності зіграти в гру з проросійським Бойком, що її затіяли «Медведчук-Порошенко». Ахметов побоюється, що ці ігри можуть привести до втрати Маріуполя і звуження експортних можливостей його бізнесу. Та й не хочеться йому бути пішаком у чужій грі, хоча після 2014 року він таким і є.

Характерно, що на з’їзді «Опоблоку» прозвучала інформація, що Мін’юст не визнає рішення апеляційного суду (!), яке скасовує недавні зміни в партії.

Тобто, ахметівська частина «Опоблоку» у суді скасувала рішення Бойка-Льовочкіна про створення платформи «Опоблок – За життя!», а Мін’юст, який орієнтується на адміністрацію Президента, раптом набрався хоробрості, щоби суд ігнорувати.

Звідки така хоробрість? Тільки за умови отримання прямої команди з АП.

Що ще раз підтверджує: схема «патріотичний Порошенко, який, як Георгій Побідоносець, перемагає проросійського змія в другому турі» розкручується по повній.

Джерело: Александр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв